Утворився пухирь на нозі, лопнув і на його місці рана

Спрашивает: Елена
Пол: Женский
Возраст: 16 лет
Хронические заболевания: Варикоз
Доброго дня, така проблема: 5 днів тому на нозі утворився пухирь, лопнув, на його місці рана, прикладала до рани лілію настояну на спірту, присипала "Тирозуром", не проходить, виділяється жовта речовина, на день лілію прикріплювали пластерем, зараз біля цієї рани з'явилося ще 2 пухирця і 1 рана, що це може бути і як лікуватися?
Категория: Дерматолог

1 ответ

Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2016-09-16 17:53
Добрый день Елена, скорее всего у тебя пиодермия. Сейчас можно воспользоваться раствором фукорцина, если не будет облегчения через несколько дней - обратись очно.