Турбує дихання!

Спрашивает: Іван
Пол: Мужской
Возраст: 25 лет
Хронические заболевания: Задишка не дає дихати при навантаженні!
Здравствуйте, Доброго вечора. Мені 25 років, і в мене є незрозумілий брак повітря, та свист у грудях. Є відхаркування раз в 4-5 днів, такого виду як 10 копійок, лиш більш видовжене. При навантаженні, або при швидкій ході та бігу практично задихаюсь. Стаю відпочину, віддихаюсь та іду далі. Це триває вже 4 місяці. Раніше нічого подібного не було. Але раптом почав кашляти, пішов до місцевого лікаря, а лікар порекомендував антибіотики, попив та прокапався. Гній вже не відходить, кашель майже пройшов, але задишка не проходить, вона є вже довгий час, та свист у грудях при вдосі і видосі. Зробив флюрографію-та пройшов КТ: Легені та серце в нормі. Підскажіть як зрозміти що це може бути? Дуже тривожить! . Дякую)
Категория: Пульмонолог
Добавлен: 3 апреля 2018 года

3 ответа

Ивахненко Евгений Федорович
пульмонолог 2018-04-04 06:14
Учитывая длительный характер заболевания (более 4 месяцев), эффект от антибиотиков и молодой возраст более вероятен острый гнойный бронхит. Стоит сделать спирографию с пробой на 400 мкг сальбутамола для подбора терапии для очистки бронхов.
Иван 2018-04-04 23:05
Дякую за відповідь, а як можна ще вилікувати гострий гнійний бронхіт?
Ивахненко Евгений Федорович
пульмонолог 2018-04-05 06:19
Возможно это алергические дела или после пылевой нагрузки. Хотя бы анализ крови с формулой можете сдать?