Це меланома?

Спрашивает: Anna
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Добрий вечір недавно замітила родимку на задню частину ноги не знаю може вона була до тепер поруч з неі є якісь новоутворення скажіть будь що це може бути
Категория: Онколог
Добавлен: 2 августа 2024 года

7 ответов

Кравчук Юрий Иванович
онколог 2024-08-02 07:29
Здравствуйте, образование похоже на гемангиому и второе, по цвету кожи - на фиброму - папиллому.
Насчёт гемангиомы, если есть возможность сделать пару фото со вспышкой и без., но мне кажется там есть участки красные - темно красные.
Anna 2024-08-02 07:40
Чим можна лікувати папілому
Кравчук Юрий Иванович
онколог 2024-08-02 08:23
Так, це гемангіома. Обидві - косметичний дефект, лікуються лазером.
Anna 2024-08-02 08:28
Щиро дякую за відповідь Могла зявитись недавно гемангіома чи може я іі не замітила
Подивіться будь ласка це точно папиломи зробила ще фото як їх лікувати щоб не розмножувалися
Є ще 3 але їх не дуже видно
Кравчук Юрий Иванович
онколог 2024-08-02 09:15
Рахують що це залежить від імунітету. Спеціального лікування не має. Вважають що можливо використовувати проти папіловіруси вакцини, але це не доведено офіційно.
Anna 2024-08-02 09:18
Їх потрібно лікувати чи ні
Кравчук Юрий Иванович
онколог 2024-08-10 11:20
Косметичний дефект.