Трисомія 21

Спрашивает: Алла
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Вітаю, допоможіть розібратись. Вагітність 2, вік 28 років. Зробила скринінг першого триместру вагітності. Є привід для хвилювання? Гінеколог направляє до генетика. Дякую
Категория: Генетик

3 ответа

Наталя Петрівна
генетик 2024-09-16 21:21
Доброго дня,
ризики низьки, тобто немає показів для додаткової діагностики.

Якщо можете собі дозволити, то можна ще зробити неінвазивний тест ніпт.
Платная консультация
Алла 2024-09-17 08:14
Дякую. Я так зрозуміла що неінвазивний тест ніпт не обов’язковий, за бажанням та можливістю?
Наталя Петрівна
генетик 2024-09-19 21:28
Таку ремарку мусимо давати через його вартість.