Тиждень назад почалося покрасніння на обличі і поява дрібних прищиків

Спрашивает: Ирина
Пол: Женский
Возраст: 26 лет
Хронические заболевания: Немає
Доброго вечора! Мені 26 років, тиждень назад почалося покрасніння на обличі і поява дрібних прищиків які зудяться. Зазвичай зуд і покрасніння з являється під вечір. Косметикою і кремами рідко користуюся так як шкіра не проблемна. А зараз паніка. Дякую
Категория: Дерматолог
Добавлен: 17 февраля 2017 года

3 ответа

Жовтун Виктория Викторовна
дерматолог 2017-02-17 21:38
Добрый день

Пришлите фото
Ирина 2017-02-17 21:50
Доброго вечора! Мені 26 років, тиждень назад почалося покрасніння на обличі і поява дрібних прищиків які зудяться. Зазвичай зуд і покрасніння з являється під вечір. Косметикою і кремами рідко користуюся так як шкіра не проблемна. А зараз паніка. Дякую
Жовтун Виктория Викторовна
дерматолог 2017-02-18 08:52
Вам нужно сдать соскоб на Демодекс