Тироксин шкода для здоров'я

Спрашивает: Марго
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Доброго дня! Хочу почати приймати Л-тироксин для прискорення обміну речовин, щоб скинути зайву вагу.
Якщо мої гормони щитовидки в нормі, то чи завдасть це шкоду для організму, якщо приймати його впродовж 21 дня?
Чи для негативних наслідків потрібне більш тривале використання препарату?
Категория: Эндокринолог
Добавлен: 9 августа 2017 года

5 ответов

Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2017-08-10 23:36
Здравствуйте, Марго.
Л-тироксин не является препаратом для снижения массы тела или некоего мифического "ускорения обмена веществ". Приём данного препарата здоровым человеком принесёт ему непоправимый вред, вплоть до стойкого нарушения функции щитовидной железы в будущем.
С уважением, Надежда Сергеевна.
Марго 2017-08-13 14:30
Дякую Вам за відповідь!

Все-таки вирішила приймати препарат протягом 21 дня поступово збільшуючи-зменшуючи дозування.
Сподіваюсь за цей проміжок часу не виявиться ніяких незворотніх змін.
Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2017-08-13 14:33
Печально. Крайне безответственный поступок.
Вы должны чётко понимать, что вся ответственность за причинённый здоровью вред теперь целиком и полностью лежит на Вас.
Марго 2017-08-13 14:48
Не віриться, що 21денний курс зможе принести настільки непоправну шкоду.
читала, що препарат повністю виводиться за декілька тижнів, за цей же час відновлюється функція щитовидки, головне - не довше приймати
Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2017-08-13 15:42
Без комментариев. Вы сами враг своему здоровью.
Запасайтесь координатами грамотного эндокринолога и, на всякий случай, реанимации.