Температура 39

Спрашивает: Іван
Пол: Женский
Возраст: 33 года
Здравствуйте, у моєї дружини в ночі піднялася температура 39, випила нурофен. Впала до 37,5. Зранку температура знову піднялася до 38,5 прийняли фервекс і знову впала до 37,5. Зараз 39 прийняла (тройчатку) СИМПТОМИ -знобить, ломота в суглобах тільки при температурі 37,5 коли вище то все нормально, кашель сухий не частий. Скажіть як лікуватися? Будемо дуже вдячні
Категория: Терапевт
Добавлен: 21 февраля 2016 года

1 ответ

Соболев Александр Борисович
терапевт 2016-02-21 22:33
Здравствуйте.
Ей необходим осмотр врача для исключения пневмонии. Вызывайте Скорую, они решат, что делать дальше.