Судорги кінцівок

Спрашивает: Ольга
Пол: Женский
Возраст: 20 лет
Здравствуйте, мене звати Ольга мені 20 років. У мене 2013 році почалися приступи спочатку це виглядало так наче судорга кінцівок, але все загострилося, особливо коли я родила дитину. Приступ триває десь 1 год. Я не можу це обяснити хоча все пам'ятаю. Робили і Мрт і Ег. нічого не знайшли допоможіть будь ласка.
Категория: Невропатолог
Добавлен: 10 декабря 2016 года

1 ответ

Кривушко Александр Анатольевич
невропатолог 2016-12-10 20:26
Здравствуйте. Вам нужно провести ЕЕГ мониторинг, и очное обследование у невропатолога. Удалённо такой вопрос не решить.