Стафілокок

Спрашивает: Анна
Пол: Женский
Возраст: 1,5 месяца
Здравствуйте, дитині 1,5 місяці. За останні два тижні набрали вагу 200 гр. Кал зелений і багато слизу. Здали аналізи і показало, що S. aureus 4х10(5) КУО/г, лейкоцти із копрограми 150 екз. В тяжах слизу. Нм назначили Ентерожерміну і Ентерокінд. Чи цього достатньо? Чим загрожує цей стафілокок для малечі 1,5 місяця. Молока в мене ніби мало, бо вона кидається га грудь і майже цілий день вяло смокче. Тобто кал може говоритиі про недоїдання чи це показники стафілокока? І чи правомірне лікування? І чи можна робити зараз БЦЖ? Чи взагалі варто БЦЖ роботи? Дуже дякую.
Категория: Педиатр
Добавлен: 7 сентября 2015 года

1 ответ

Анно, доброго вечора!
Дуже хочу допомогти Вам.
За аналізами та недостатньою масою, у дитинки - стафілококовий ентероколіт. Це лікується, не переймайтеся, АЛЕ ентерожерміни та ентерокінду - НЕ достатньо.
Треба також поміряти, скільки малюк висмокчує за годування.
БЦЖ ВЗАГАЛІ - дуже важлива вакцінація, але треба видужати та набрати вагу.
Всього найкращого!