Спастичний гімопарез лівосторонній. Чи потрібно оперативне втручання?

Спрашивает: Оля
Пол: Женский
Возраст: 4 роки
Здравствуйте, Дитина не стає на пятку. Чи потрібно оперативне втручання? Діагноз Дцп гімопарез лівосторонній. Надіваємо на ніч тутора. Проходимо курси масажу. Занімаємося в костюмі гравістата. Цього достатньо? Чи все таки потрібна операція? Дякую

3 ответа

Гужевский Игорь Витальевич
ортопед-травматолог 2017-02-28 10:24
Для остаточного вирішення питання про доцільність хірургічного лікування зверніться на очну консультацію в дитячу клініку нашого інституту (інститут травматології та ортопедії, м. Київ).
Оля 2017-03-05 07:49
Доброго дня! Можете сказати, що на нашому знімку. Була на консультації в інституті ортопедії, тому й хочу проконсультуватися ще у інших спеціалістів. Дякую. Чекаю відповідь буду вдячна.
Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2017-03-10 13:59
Знімок не інформативний