Сон

Спрашивает: дана
Пол: Женский
Возраст: 38 лет
Хронические заболевания: аритмыя
в мене почалося безсоння 6р. Назад(після стресу). Спочатку приймала: персен, валеріанку, пустирнік, глод, нотта та ін. З 2008 по 2013р. Ефект був незначний. Після іще к-ох пережитих стресів і загального наркозу препарати вже ховсім перестали діяти. Почала прийматигомеопатичні препарати+фітотерапія, мілонна, нервікум, ЗСП - ефекту не дало. Приймала гідазепам - допомагав, але викликав звикання. Проходила сонографі і ще 4 види сканування голови і шиї - все в нормі! Приймаю зараз соннат - ефект незначний, а останнім часом вже тиждень не сплю. Допоможіть будь ласка.
Категория: Психиатр
Добавлен: 21 мая 2014 года

1 ответ

Олеся Алексеевна Сапушева
психиатр 2016-01-18 12:23
Здравствуйте, Дана! Рекомендую обратиться на очный прием к психотерапевту. Необходимо выяснить причину длительной бессонницы. Сеансы психотерапии помогут Вам более глубоко проработать психологические предпосылки (конфликты, перенесенные стрессы, эмоциональные потрясения и переживания) нарушений сна.