Солі кальція в мочі

Спрашивает: таня
Пол: Женский
Возраст: 52 года
Хронические заболевания: Хр. панкреатин
Здравствуйте, я хворію на не специфічний виразковий коліт 2ст важкості. лікуюсь 2місяця. Принімаю медром зараз доза 32мг. Початкова 250, салофальк 4.5гр, початкова 10гр. Нольпаза. Після здачі аналізу сечі виявлено солі кальція. та оксолатні який препарат можна принімати і скільки часу.
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 20 ноября 2017 года

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2017-11-20 16:13
Татьяна! Наличие в моче солей, называется мочекислых диатезом. С этой проблемой вам сможет помочь ваш терапевт или уролог. Всего хорошего.