Слабка ерекція

Спрашивает: Віталік
Пол: Мужской
Возраст: 28 лет
Добрий день
Не знаю як правильно звернутись, і що саме обрати?
Мене бентежить час статевого акту, він є короткий приблизно 5 хв, після першого разу не виходить відразу другий раз, як пробували другий раз він не є такий упругий. Бувало так що під час акту він розслаблявся, якщо сповільнити статевий акт. Плануємо з дружиною завагітніти, не знаю чи все добре. Що мені обрати і що обстежити?
Приблизно 3 роки назад консультувався в уролога перший раз в сінево, мені сказали що все добре, здавав аналізи на гормони, сказали що трошки порушені, виписали дуовіт для чоловіків і рецепт народний з алое!
Добавлен: 10 января 2022 года

1 ответ

Радевич Игорь Тадеушевич
сексолог-андролог 2022-01-10 18:22
По описанию у вас норма. Рекомендую исследовать общий тестостерон, ЛГ, ФСГ, ГСПГ, ТТГ, пролактин, витамин Д, спермограмму с МАР-тестом