Синдром єлерса дално

Спрашивает: оля
Пол: Женский
Возраст: 27 лет
Здравствуйте, у мене перший синочок з синдромом елерса далноса, чи може бути здоровою друга дитина. Чи потрібно здавати генетичні аналізи, мені і чоловікові до вагітностічи підчас вагітності. Де ці аналізи можна здавати. У нас з чоловіком одинакова група крові, може це впливати.
Категория: Генетик
Добавлен: 31 августа 2016 года

1 ответ

Наталя Петрівна
генетик 2016-08-31 21:05
Добрий день!
Ви вже раніше запитували. І я Вас запитала - чи є це захворювання ще в когось в родині?
Групи крові не впливають.