Сильне серцебиття

Спрашивает: Оля
Пол: Женский
Возраст: 35 лет
Добрий вечір після вакцинації модерна посилилось серцебиття тисне з лівої сторони зробила кардіограму сімейний лікар каже що по кардіограмі все добре та мені деколи пече у грудях що робити на перед дякую.
Категория: Кардиолог
Добавлен: 10 августа 2021 года

1 ответ

Здравствуйте по экг у вас ничего страшного, после вакцинации такое может быть, это постепенно пройдет, пока можно принимать ивабрадин для снижения пульса по 7,5 мг 2 р в день