Щитовидна железа

Спрашивает: Ангеліна
Пол: Женский
Возраст: 40 лет
Здравствуйте, мені у листопаді видалили повністю щитовидну железу, і призначили гормони еутирокс. Я пила спочатку все було нормально буквально місяць тому почало душити. Особливо вранці коли п*ю гормони. Підкажіть будь-ласка що може бути причиною? І чи потрібно робити УЗД після видалення щитовидки. Лікар сказав, що не потрібно робити. Тому, що там нема на що дивитись. Буду дуже вдячна за відповідь.
Категория: Эндокринолог
Добавлен: 13 августа 2017 года

3 ответа

Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2017-08-13 22:29
Здравствуйте, Ангелина.
Для того, чтобы разобраться в Вашей ситуации, мне необходимо больше информации:
  1. По какому поводу была удалена щитовидная железа?
  2. Каким был уровень гормонов щитовидной железы до операции, какой он сейчас? Укажите результаты всех анализов с датами сдачи, единицами измерения и нормами в Вашей лаборатории.
  3. Какую дозировку Эутирокса Вы принимаете?
  4. Вы принимаете сейчас какие-либо другие медикаменты помимо Эутирокса?
  5. Какой у Вас рост и вес?
С уважением, Надежда Сергеевна.
Ангеліна 2017-08-22 22:23
Доброго вечора. Щотовидна железа була видалена по діагнозу- багатовузловий еутироїдний зоб 3 ступеня. До операції тиреотропний гормон (ттг) 0,005. Після операції тиреотропний (ттг) -2,96 мкМО/мл.; Тироксин вільний (Т4) 1,32 нг/дл. Це був аналіз у березні.
Тиреотропний 5,38. Тироксин вільний Т4- 0,87. Це був зроблений у січні. Сьогодні знову здала аналізи. Але результат буде через 2 дня.
Еутирокс приймаю 75.
Зараз приймаю Lтироксин.
Мій ріст 165, вага 88
Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2017-08-23 22:56
Напишите мне после получения результатов свежих анализов.
И, пожалуйста, всё же укажите лабораторные нормы для всех анализов.