СЕРЦЕБИЕНЕ, УМОРА

Спрашивает: ЕЛИ
Пол: Женский
Возраст: 46 лет
Хронические заболевания: ВЪЗЛИ НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗА,АСТМА ,ИМАЛА СЪМ И ХИПЕР ФУНКЦИЯ НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗА ,ЯВНО НЕ ИЗЛЕКУВАНА,ПИЕОЛОНИФРИТ
Здравейте, много бих искала да ми помогнете,ако може,
от няколко дена съм със сърцебиене 110-120, при опит да стана запо1ва силен задух и слабост в мускулите и чувството, че ще припадна, Пия метизол вече 6 дни, без ефект, МОЛЯ, МОЛЯ, ПОМОГНЕ
ТЕ!
Какво да правя?
Категория: Эндокринолог
Добавлен: 29 марта 2014 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2014-03-29 20:30
Здравейте! Съжалявам, но аз не разбирам много добре български език. Ако можете, напишете въпроса си на английски