Рухлина в районі соска

Спрашивает: Ірина
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Хронические заболевания: не маю.
доброго дня.
допоможіть, будь ласка, зрозуміти проблему.
мені 25 років. Нещодавно оглядаючи вдома груди, « нащупала» в лівій груді біля соска щось схоже на пухлину. На відчуття: неправильної овальної форми розмірами близько 2.5 на 1.5см, дещо тверда, оскільки відразу відчула при огляді. Ніяких болісних симптомів не відчуваю.
не вагітна, ліки не приймаю.
лікування не проходила.
дякую. Чекаю відповіді.
Теги: соски
Категория: Маммолог

1 ответ

Ли Алексей Александрович
маммолог 2014-11-07 11:39
Здравствуйте! Вибачаюся за такий довгий відповідь. Найімовірніше у вас доброякісне новоутворення молочної залози (фіброаденома, кіста). Кращий спосіб з'ясувати, це пройти УЗД молочних залоз, після чого проконсультуватися з маммологом або хірургом. Так само було б доцільно виконати пункцію молочної залози під контролем УЗД.