Розведення вітаміну В6 потрібно чи необов`язково?

Спрашивает: Катя
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Доброї ночі) скажіть будь—ласка вітамін В6 обов`язково розводити в воді для ін`єкцій чи натрій хлориді чи ні? На що це впливає? І чи можна відразу колоти 1 мл вітаміну В1 чи вводити спочатку половину 0.5 вітаміну?
Категория: Фармацевт
Добавлен: 28 марта 2018 года

3 ответа

КАТЯ 2018-03-29 14:11
Чому так довго немає відповіді? (
-1
Тищенко Наталия Петровна
фармацевт 2018-03-29 14:38
Доброго дня! Вит В1 і В6 готові для ін'єкцій. Розведення будь-якими розчинниками не потрібне. Якщо остерігаєтесь алергічної реакції, то можна робити пробу.
КАТЯ 2018-03-29 15:28
Дякую за відповідь)