Розшифрувати висновок

Спрашивает: Наталья
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Здравствуйте, по передній стінці в субендометріальній ділянці гіперехогенне включення без чіткого контура, гомогенної будови, аваскулярне, розмірами 11х6мм. Вузлова міома матки малих розмірів(одиничний дрібний вузол з явищами фіброзу.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 27 ноября 2016 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-11-27 15:11
Доброго дня. Висновок ЧОГО? Немає ані нормального повноцінного опису, ані запитання навіть.Я не можу Вам допомогти у такому випадку