Розшифровка назоцитограми

Спрашивает: Юлия
Пол: Женский
Возраст: 27 лет
Здравствуйте, у мене виділення з носа, чхання зуд у вухах, піднебінні, особливо зранку після промивання носа ці симптоми зникають зовсім, або дуже виражені, коли симптоми виражені пю проти алергічні таблетки вони допомагають. Це В мене уже 2 роки, на момент здачі аналізу, симптоми вище зазначені були відсутні.
Аналіз назоцитограми. Епітелій плоский поодинокий В п/з, лейкоцити поодинокі В п/з, нейтрофіли 100%, еозинофіли 0, еритроцити не виявлені, флора коки поодинокі В п/з, слиз в невеликій кількості.
Категория: Лор
Добавлен: 24 февраля 2017 года

1 ответ

Здравствуйте! Результаты риноцитограммы в норме. Стоит повторить анализ в период протекания симптомов.