Розшифровка ктг

Спрашивает: оля
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Здравствуйте, поможіть будь-ласка розшифровать ктг. Дуже сильно хвилююся и скільки балів можна поставити ктг прикладаю до запитання. В мене 33-34 неділі Мене смущає начало там є впадина в низ. І ще я пю тівортін, чи він безпечний 1 мірна ложка 3 рази в день.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 9 июля 2017 года

4 ответа

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2017-07-09 19:30
Враховуючи дані вашого КТГ, я би вам реклмендував проведення узд щ доплером, а також обовязково проводити актографію.
Рухи плода відчуваєте добре?
оля 2017-07-09 20:13
В мене тиждень назад було узд з доплером все було добре, а що не так, що Вам несподобалось? Може дитина спати? Тівортін мені не нашкодить?
Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2017-07-09 21:41
Тівортін не зашкодить. А ктг перепишіть через декілька днів. Так, можливо дитина спить.
оля 2017-07-09 21:43
Дякую!