Розшифрова аналізів

Спрашивает: Наталія
Пол: Женский
Возраст: 33 года
Хронические заболевания: Гастріт, поганий зір, хоронічне запалення яїчників.
Доброго дня, розшифруйте будь ласка клінічний аналіз крові
МСНС серед. Конц. Нв в ер 312, в норма від 320, що це означає і ще НСТ гематокріт 34.4 норма 35, RВС еритроуити 3,43 норма 3.80, HGB гемоглобін 107 норма 120
Категория: Терапевт
Добавлен: 16 июня 2015 года

1 ответ

Соболев Александр Борисович
терапевт 2015-06-16 22:48
Здравствуйте.
По анализу у Вас анемия легкой степени. Разбираться, обследовать и лечить должен терапевт.
Будьте здоровы.