Результати аналізу

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 1р.3м.
Доброго дня! Хочу запитати Вас про результати аналізу. Мене бентежать вони, оскільки дитина на вигляд повністю здорова, грається. Хіба гемоглобін може бути в нормі при занижених тромбоцитах? При чому, як брали аналіз, дитина дуже плакала. Результати скидую у файлі. З нетерпінням чекатиму відповіді. Дякую
п/п Назва аналізу Результат Од. Границі норми
Глюкоза в капілярній крові (експрес-тест)
глюкоза в капілярній крові
(експрес-тест) 5,3
Загальний аналіз крові (Complete blood count) з диференційованим підрахунком лейкоцитів
(WBC-Diff)
1 Лейкоцити (WBC) 11.40 gpt/L
2 Еритроцити (RBC) 5.030 tpt/L
3 Гемоглобін (HGB) 129.0 g/L
4 Гематокрит (HCT) 41.600 %
MCV (Середній об'єм
5 еритроцитів) 82.80 fL
MCH (Середній вміст
6 гемоглобіну в еритроциті) 25.60 pg
MCHC (Середня концентрація
7 гемоглобіну в еритроциті) 310.0 g/L
8 Тромбоцити (PLT) 139 gpt/L
9 ШОЕ (ESR) мало крові mm/1
ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ
ПІДРАХУНОК
ЛЕЙКОЦИТАРНОЇ
ФОРМУЛИ (WBC-Diff)
11 Базофіли (Basophils) 0 %
12 Еозинофіли (Eosinophils) 6 %
Паличкоядерні нейтрофіли
13 (Band neutrophils) 2 %
Сегментоядерні нейтрофіли
14 (Segmented neutrophils) 23 %
15 Лімфоцити (Lymphocytes) 63 %
16 Моноцити (Mоnocytes) 6 %
Категория: Педиатр
Добавлен: 13 августа 2015 года

3 ответа

Оксано, доброго вечора!
Так, тромбоцити знижені (норма починається з 150), є лейкоцитоз, незначна еозинофілія. Інші показники - нормальні.
А з приводу чого ви здавали аналіз крові?
Бувайте здорові!
Платная консультация
Оксана 2015-08-14 14:40
Нам потрібно ввести другий раз комплекс вакцини проти дифтерії правця і кашлюка. Сьогодні зробила повторний аналіз у іншій лабораторії, то там згідно нього усі показники в нормі. Піду у понеділок напевно ще в іншу здавати. Не знаю кому вірити? І ще в дтини згідно глюкометра цукор 5,3. То нормально? Нам 1р3міс. Дякую
Оксано, показник цукру крові - нормальний.
Якщо наступний аналіз буде без патологічних змін, можна ввести вакцину.
Раджу це зробити на фоні прийому антиалергічних препаратів - наприклад, зодак. Або феністіл чи лоратадин.
Всьго найкращого!