Ренгенолог у висновку написав "поперечний перелом човникової кістки"

Спрашивает: Алёна
Пол: Женский
Возраст: 14 лет
Здравствуйте, пряма така. Після того як я вдарилася рукою ми звернулися до травматолога який написав, що це звичайний забій, але через 2 дні рука стала ще більш та стала більш боліти. Після чого ми повторно зробили ренген і ренгенолог у висновку написав "поперечний перелом човникової кістки", а травматолог наклав гіпс на два тижні, сказавши, що він там нічого не бачить і в діагнозі написав "пошкодження зв'язок "
Добавлен: 20 марта 2017 года

3 ответа

Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2017-03-21 08:34
У всіх сумнівних випадках діагностики рекомендовано для прогнозів та вирішення тактики лікування проводити КТ кисті
Алёна 2017-03-21 18:46
А Ви бачите на цьому снімку перелом човноподібної кістки чи ні?
Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2017-03-21 20:47
Підозра не виключена