Рефлюкс гатрит і хронічний холецистит

Спрашивает: Наталя
Пол: Женский
Возраст: 18 лет
Здравствуйте! Мені 18 років Страждаю гастритом з 11 років, але це був хронічний гатсрит з підвищеною кислотністю, який згодом переріс у ерозивний, а у 17 у мене виявилои рефлюкс гатрит і хронічний холецитит, загострення частішали, вже не 1-2 рази в рік, а зросли до 5 раз на рік, фактично 1 раз на 2-3 місяці, ліки не допомагали, загострення бували 1 тиждень рву жовчю(і втратила тоді 14 кг), так як нічого не їла, і ще 2 тижні мучилась з болями, вирішили змінити лікаря, зараз значно рідше, але бувають, але тепер підозра не в їжі, а в психологічногму стані. Нервуюсь з будь-яких дрібниць вдома і на навчанні. Через велику боязнь болів п*ю по половині пачки омепразолу, дуже часто. Часто зриваюсь на солодке(шоколад, батончики), але як тільки зїдаю, тоді приходить пів пачки-пачка таблеток для зниження кислотності. Цього тижня було загострення, можливов легшій формі, вже не рвала, ходила на пари (бо при минулих я не могла стати з ліжка, і ходила вся жовта. Ще пів року тому я їла все що попало, чіпси, салати з дуже великою кількістю оцту, але зараз відмовилась від алкоголю холодців, борщу зоцтом(даю тільки 1 ложку яблучного) не їм яблук, винограду, цитрусів, а загострення все рівно є. Чи можна це перерости або повністю виздоровіти, і які у вас особисто є поради, бо свого гастроентеролога соромлюсь запитати) Чи є можливо якісь таблетки чи народні методи, якісь соки або трави? Вирішила запитати бо в інтернеті пише багато чого, але я просто дивуюсь, тому що там тільки провокатори як на мене. Буду дуже вдячна за вашу відповідь)

Источник: http://www.likar.info/vrach/937394/ Likar. Info
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 29 октября 2018 года

1 ответ

Ивасенко Татьяна Сергеевна
гастроэнтеролог 2018-10-29 21:44
Здравствуйте. Вам серьезно надо занятся нормализацией своего психологического состояния. По описанию у Вас есть признаки булемии, проконсультируйтесь с психологом или психиатром. Гастрит будет обострятся на нервной почве. Категорически нельзя принимать безконтрольно омепразол и другие препараты, это может Вам навредить. Обязательно посоветуйтесь со своим врачом. Если Вы ему полностью не доверяете, то лечение будет неполноценным и неэффективным. Придерживайтесь диеты 2 по Певзнеру, см в интернете, принимайте отвар семян льна 3р в день за 30мин до еды.