Разшифровка аналізів

Спрашивает: Чугай
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Добрий вечір. Плануєм другу дитини. Була у гінеколога на огляді ще лікар направила на аналізи. Як раз отримала результати, але мого лікаря зараз немає Розшифруйте будь ласка, практично все добре, лише це що на фотографії щось не так. Чи це щось погане, потрібне лікування? Наперед щиро вдячна.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 2 декабря 2017 года

1 ответ

Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2017-12-02 22:25
Добрый день.
У вас обнаружена уреаплазма. В норме она может быть в незначительном количестве у женщин.
Для того чтобы узнать необходимо лечение или нет необходимо сдать количественный ПЦР на уреаплазму.