Пройшов діагноз

Спрашивает: Иван
Пол: Мужской
Возраст: 25 лет
Здравствуйте, мне поставили диагноз катаральний ендобронхит гострий тобто гнійний ендобронхіт лівого НДБ. Подскажите как би мне личитьсячто принимать? Тривожит задишка, відходили гнійні пробки приписали мені Лораксон(уколи) поколовся 10 днів гній так би сказати не відходить, лиш тривожить задишка. Підскажіть будь-ласка що би мені зробити щоб цього позбутися, бо я вже по-місцю проживання до багатьох пульмонологів звертався і нічого конкретного незнають, як діяти. Заздалегіть дякую!
Категория: Пульмонолог
Добавлен: 9 мая 2018 года

1 ответ

Кудря Елена Александровна
пульмонолог 2018-05-10 08:01
Здравствуйте, Иван! Надо делать бронхиальные санации (промывания через бронхоскоп).