Протипоказання до показання

Спрашивает: Анна
Пол: Женский
Возраст: 3 месяца
Здравствуйте, доці зараз 3 місяці, у 2 місяці виявили стафілокок, пролікувалися Ентерожерміною. Перездали копрограму і аналіз на дисбактеріоз і виявили Гемолітичні мікроорганізми виявлено Escherichia coli - 4,3 x 10^7 КУО/г (в нормі - не виявлено), а стафілокока вже немає. Зараз назначили Биоспорин, а через 10 днів Биогая. Але вже зараз посилають робити прививку від поліомієліту, так як в Україні об"явлено епідемію. Чи можна з такою інфекцією робити дану прививку? Дуже вдячна буду за пораду.
Категория: Педиатр
Добавлен: 28 октября 2015 года

5 ответов

Анно, доброго дня!
Раджу Вам повністю одужати, а потім тільки йти на вакцінацію.
А БЦЖ у доньки є?
Всього найкращого!
Платная консультация
Анна 2015-10-28 15:36
Ні, немає бцж. Гемоглобін у нас 92.
Анно, доброго ранку!
Бажано підвищити гемоглобін.
У Вас була анемія під час вагітності?
Будьте здорові!
Платная консультация
Анна 2015-10-30 09:39
Так, була. Гемоглобін був і 98 навіть. Дякую Вам велике за пораду
Анно, доброго ранку!
Завжди звертайтесь:)
БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!