Проблеми з носом

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Хронические заболевания: Риніт
Доброго дня. У мене перфорація носової перегородки. Замітила 2 міс назад. Уже 8 років у носі постійні кровяні корочки, які я постійно здирала. Думаю це стало причиною. Але в неті начиталася багато інформації що причиною може бути пухлина в носі. За такий довгий період вона б вже проявилася? Сухість в носі з дитинства і перегородка не зовсім рівна. Що ви на це можете сказати. Загальний аналіз в нормі, с-реактивний білок теж.
Категория: Онколог
Добавлен: 5 июня 2017 года

2 ответа

Ли Алексей Александрович
онколог 2017-06-06 10:08
Доброго дня! У вас хронічний риніт з самого дитинства + викривлення носової перегородки. Ви правильно помітили, будь у вас онкологія, то за такий тривалий період вона б себе проявила і ви б вже згоріли б без лікування. Вам необхідно знайти грамотного ЛОР-лікаря, який може виправити вам носову перегородку, після чого зробити вишкрібання слизової і призначити її лікування, після цього ве ваші симптоми пройдуть. Будь ласка, не треба читати все підряд, що пишуть в інтернеті, якщо не розумієте про що йде мова.
Платная консультация
Ірина 2017-06-06 10:27
Алексей Александрович широ Вам дякую!