Проблем турбує 2 роки (висипи, білі плями)

Спрашивает: Вікторія
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Хронические заболевания: Немає
Доброго дня, 2 роки тому зробила чистку зубів і після того все почалось, спочатку оніміли зуби, потім почались висипи, маленькі пухирці, але вони залишають після себе рубці чи сліди, і вони переходять на інші частини слизової, обсипає знову і знову залишаючи місця та зміни на слизовій біля зубів.
Відчуваю печіння, з однієї сторони на постійний основі, там де був самий перший висип.
Також на небі почервоніння з білими плямами, яке також постійно пече.
За верхніми зубами зʼявляються червоні плями, які потім проходять, але знову червоніють і потім знову світлішають і так постійно.
2 роки ходжу по лікарях, вони нічого не бачать, але не можу так жити і обсипає зі змінами на слизовій мене все більше і більше.
Допоможіть мені розібратися з проблемою!
Категория: Стоматолог

12 ответов

Хрипаченко Никита Игоревич
стоматолог 2024-09-20 22:16
Добрый вечер.

У вас бывают проявления герпеса? Если да, то где и как проявляется?
Вікторія 2024-09-21 11:59
Колись був на губах, після температури, але вже більше 2-х років не зʼявляється.
Хрипаченко Никита Игоревич
стоматолог 2024-09-21 13:32
Добрый день.

То, что я увидел на фото похоже на проявления герпеса-зостер.
Вікторія 2024-09-21 14:25
Доброго дня! Він може залишати рубці на шкірі і тривати вже понад 2 роки? А ось ці білі плями на небі, вони не проходять, а постійно червоне те місце і плями, печуть постійно; також може бути цей герпес?
І як зробити діагностику, щоб зрозуміти що робити і як лікувати?
Чесно, сил вже немає, чим я тільки не полосказала ротову порожнину, мастила гелями, льодяники і нічого не допомагає. Дуже хвилююся щоб це не був онкопроцес, хочу знайти в чому причина і як вилікуватись!
Хрипаченко Никита Игоревич
стоматолог 2024-09-21 14:53
"А ось ці білі плями на небі, вони не проходять, а постійно червоне те місце і плями, печуть постійно; також може бути цей герпес? " - Так.

"І як зробити діагностику, щоб зрозуміти що робити і як лікувати? " - Думаю, лучше обратиться к инфекционисту для подтверждения диагноза и дальнейшего лечения.

"Він може залишати рубці на шкірі і тривати вже понад 2 роки? " - Да. Он живет в нервных ганглиях и в виду особых условий может реактивироваться. Часто причиной является стресс. Что скажите по этому поводу? Два года живете в постоянном стрессе?
Вікторія 2024-09-21 15:33
Та, ні я б не сказала що постійно є стрес, було дійсно погано, але ще перед цим як це все зʼявилося; але зі слизовою почалося відразу після чистки зубів.
Можете порекомендувати хорошого інфекціоніста в Києві, як знаєте?
Хрипаченко Никита Игоревич
стоматолог 2024-09-21 16:04
В Киеве есть несколько медицинских университетов. Обратитесь сначала на кафедру терапевтической стоматологии к стоматологу, который специализируется на заболеваниях слизистой оболочки полости рта.
Вікторія 2024-09-21 16:09
Так, я вже в них і була, сказали нічого не бачать поганого, сказали піти до невролога, або приходити коли є висип, але по фото за герпес зостер нічого не говорили, була вже 3 рази. Говорю воно пече і залишає сліди, а вони тут все добре нормальна слизова….
Хрипаченко Никита Игоревич
стоматолог 2024-09-22 12:27
Сколько раз за последний год наблюдали высыпания?
Вікторія 2024-09-22 12:41
За цей рік найбільше, обсипало лише з правої сторони, там де постійно пече, потім після повторної чистки у травні де був камінь під шкірою (розчистили до крові), відразу там обсипало, тобто ліворуч і тепер переходить все далі і на інші частини шкіри, буває зверху також, але там мені погано видно прищики, бачу почервоніння і відчуття печіння лише. Мабуть, кожен місяць або навіть 2 рази на місяць є якісь зміни або висип на слизовій. Білі зверху і почервоніння в тому місці не проходить взагалі.
Хрипаченко Никита Игоревич
стоматолог 2024-09-22 15:10
Отпишитесь после обследования у инфекциониста.
Вікторія 2024-09-23 15:44
Дякую, обов’язково відпишусь!