Препарат Зіннат 250мг

Спрашивает: Вера
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Хронические заболевания: нема
Здравствуйте, дитині сімейний лікар від кашлю препарат Зіннат 250 мг(в гранулах) по пів пакетика 2р/день (тобто 125 мг). Як його розвести в суспенцію не сказав. Підскажіть, будь-ласка, як його правильно розвести
Категория: Педиатр
Добавлен: 31 декабря 2014 года

1 ответ

Доброго дня, Віро!

Відмірюєте 20 мл води та наливаєте в пляшку з зіннатом до риски, перед цим добре струсити речовину. Потім з водою знову струсити та суспензія готова до вживання. Доза - по 1/2 мірній ложці (2,5 мл) 2 рази в день.

Усього доброго!