Повторні місячні

Спрашивает: Василий
Пол: Женский
Возраст: 16 лет
Здравствуйте, знову почались місячні за 7 днів після попередніх, також появилась кров з анального отвору. Так інколи ниє живіт на пару хв коли понервуюсь, місячні йдуть йдуть як завжди, інколи є зхватки в низу живота на пару хв. При попередніх місячних в останій день їздила на велосипеді на наступний день появилась кров з анального отвору, була цілий день на наступний зменшилась і до обіду припинилась.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 28 мая 2018 года

8 ответов

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2018-05-29 09:46
Доброго дня. Суть запитання до нас? На яку допомогу Ви очікуєте?
Платная консультация
Василий 2018-05-31 20:27
Хочу дізнатиись що це може бути таке
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2018-05-31 20:28
Василий, Ви змінили стать? Як давно?
Платная консультация
Василий 2018-05-31 20:29
Проблема в моей подружки
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2018-05-31 20:32
От нехай Ваша "подружка" і пише. Тому що опис ситуації неадекватний і є купа питань, на які Ви відповідь не дасьте. А кров з анального отвору взагалі не до гінеколога питання.
Платная консультация
Василий 2018-05-31 20:34
Дам відповідь, ви питайте
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2018-05-31 20:39
Ясно. Скоротимо.
Це не норма. Необхідно почати з УЗД органів малого тазу. Гадання не допоможе.
Платная консультация
Василий 2018-05-31 20:41
Що знав то і довідався, спс