Послаблення зору

Спрашивает: Антоніна
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Доброго дня.
Я сьогодні ходила провіряти зір у центр терапії ока "ОПТИКА" і мені порадили носити лінзи або окуляри. У минулому році я також провіряла зір, ліве око бачило так як і зараз.
Скажіть будь-ласка при такому діагнозі (вказала нижче) потрібно носити лінзи (окуляри)?
Якщо не носити можливе погіршення зору на далі?
Я багато часу проводжу за комп*ютером, можливо потрібно носити окуляри які корегують зір при роботі, а в не робочий час можна без них ходити?
Лазерна корекція зору безпечна, в моєму випадку її можна робити? На перед дякую за відповідь).
ДІАГНОЗ: OD cyl -0.5 ax 1.50 OS cyl -1.5 ax 20 DP 68 MM
[R] SPH (+0.50, +0,50, +0,25) CYL (-0.75, -1.00, -0.75) AX(146,148,147) AVG (+0.50) (-0.75) (147)
S. E +0.12[L] SPH (+0.50, +0,50, +0,75) CYL (-1.75, -1.75, -2.00) AX(17,17,17) AVG (+0.50) (-1.75) (17)
S. E -0.37 PD =65mm
Категория: Офтальмолог
Добавлен: 7 августа 2014 года

1 ответ

Рогожина Кристина Артуровна
офтальмолог 2014-08-15 15:19
Здравствуйте! В вашем случае очки лучше носить постоянно. Если острота зрения вдаль без очков вас устраивает и постоянно ходить в очках не удобно, то можно в повседневной жизни обходиться без них, но за компьютером обязательно работать в очках. Лазерную коррекцию зрения можно выполнить, если нет индивидуальных противопоказаний со стороны роговицы, если вы не беременны и не кормите грудью в этот период. Любая операция-это риск, об этом предупреждают всех пациентов.