Порушеня кровотоку в маткових артеріях

Спрашивает: Тетяна
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Добрий день. Я вагітна жінка. Зараз вагітність 33-34 неділя.
Положили в лікарню, тому що робила УЗД (15.01.16 року) на 32-33 неділі, та написали при УЗГД, що артерія пуповини: індекс резистентності 0.63 (норма 0.51-0.75), права маткова артерія: індекс резистентності 0.53 (норма 0.34-0.61), ліва маткова артерія: індекс резистентності 0.75 (норма 0.34-0.61). Висновок - виявлено дані за порушення кровотоку в лівій матковій артерії, що може свідчити про ризик розвитку гестозу.
Капали тівортін та латрен, кололи но-шпу рано і на ніч.
Через неділю (25.01.16 року) направили знову на УЗД на контроль, при висновку написали що: артерія пуповини: індекс резистентності 0.61 (норма 0.51-0.74), права маткова артерія: індекс резистентності 0.61 (норма 0.34-0.59), ліва маткова артерія: індекс резистентності 0.57 (норма 0.34-0.59)
Порушення кровотоку в артерії пуповини не виявлено, в маткових артеріях виявлено порушення кровотоку, що може свідчити про ризик гестозу.
Виписали з лікарні, але мій участковий врач мені нічого не пояснив, що це означає, чи загрожує це для дитини, якщо так, то чим, і що потрібно робити?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 28 января 2016 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-01-29 10:24
Доброго дня! В маткових артеріях виявлено порушення кровотоку, що може свідчити про ризик гестозу - менш значне і з іншого боку, ніж перед тим, як клали в лікарню. А що таке гестоз написано тут доступно - http://www.topsdiet.ru/obraz-beremennost/gestoz-sho-take-ges toz-vagitni-oznaki-ges_663.html Вам потрібно контролювати свій тиск, вагу, здавати аналіз сечі регулярно