Порушення менструального циклу

Спрашивает: ирина
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Здравствуйте, дiагноз: хронiчний аднексит, виявили уреаплазму, cmv, ig g, провели iмуностимулюючу терапiю. Скажiть будь ласка, чи потрiбно лiкувати уреаплазму менi i чоловiку? Лiкуючий лiкар сказала, що вона взагалi не лiкуеться. На узд- спайковий процес.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 28 ноября 2014 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2014-11-28 19:00
Доброго вечора! Важлива кількість уреаплазми, тому що в титрі до 10 в 4 ступені вона не лікується