Поможіть не можемо вилічіть сипь

Спрашивает: Ірина
Пол: Мужской
Возраст: 3.5 місяці
Здравствуйте, у дитини появилась на грудцях. Шийкі и на писюнчику коло писюнчика сипь наш дерматолог виписав нам фенистіл і мазь боре плюс. Хворіемо тиждень нічого не помагае кушае грудь (сидю на диеті каши супи). и кашу один раз в день малиш без сахара кашу поміняли на нестожене от колик плантекс. Не допомогае допоможіть будь ласка ось фото
Категория: Дерматолог
Добавлен: 1 апреля 2017 года

3 ответа

Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2017-04-01 13:34
Добрий день.
Ви даєте кашу чи суміш?
Яка потреба?
Не вистачає Вашого молока?
Ірина 2017-04-01 13:40
Вибачте суміш молока не вистачае
Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2017-04-04 22:48
Ірина !
Це - алергія - атопічний дерматит.
Варто перейти на гіпоалергенну суміш.
Місцево використовуйте:
- Крем " Метизолон " - тонким шаром на висип 1 раз ввечері до 7 днів.
Додатково - максимально зволожуйте дитячим кремом " бюбхен " - 2-3 рази на добу - тривало.