Помилково дали ліки

Спрашивает: Миша
Пол: Мужской
Возраст: 1 рік і два місяця
Здравствуйте,

Дитині один рік і два місяці, помилково дали парацетамол 0,33 грама. Минуло вже 10 годин можна давати повторно але0,17 грам?
А також лікар виписала хлорофіліпт (розчин олійний) в іннструкції написано що він від ерозії шийки матки.
Дякую.
Категория: Педиатр
Добавлен: 13 ноября 2016 года

3 ответа

Шиш Елена Борисовна
педиатр 2016-11-13 21:59
Добрый день.
В такой ситуации лучше парацетамол чередовать с ибупрофеном (нурофеном).
Раствор хлорофилипта с какой целью выписал врач, от насморка?
Миша 2016-11-13 23:20
Нет, для горла.
Шиш Елена Борисовна
педиатр 2016-11-13 23:36
Этот раствор обладает можно использовать для всех слизистых оболочек, и для горла в том числе. Просто у маленьких детей это не очень удобно.