Почервониння пихви печиння и свербиж

Спрашивает: надя
Пол: Женский
Возраст: 21 год
Хронические заболевания: немаэ
Здравствуйте, У мене почервониння пихви, печиння и свербиж. Чим ликувати и що потрибно робити. У мене було запалення яйникив. Я ликувала антибиотиком, писля цього почався свербиж, почервониння и печиння.
Теги: пихва писля родив
Категория: Гинеколог

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2014-09-29 15:19
Доброго дня! У Вас можливий кандидоз (молочниця). Необхідно зробити мазок на флору для підтвердження діагнозу. До візиту до лікаря можете врятуватись інтимною гігієною з відваром ромашки чи харчовою содою (1 столова ложка на 0,5 літра кип"яченої води)