Плями на спині

Спрашивает: Anton
Пол: Мужской
Возраст: 18 лет
Хронические заболевания: Нет
Здравствуйте, Допоможіть виявити проблему на спині утроворились якісь плями не знаю шо це таке . На лиці також одне п'ятно вже на лиці більше 1.5 року ніхто з дерматологів не може нам допомогти, думаю ви допоможете . Що мені робити?
Категория: Дерматолог
Добавлен: 16 марта 2017 года

3 ответа

Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2017-03-19 14:56
Добрий день!
1. Скільки часу висип на спині?
2. З чим звязуєте появу?
3. Зуд?
4. Додайте фото проблеми на обличчі?
Антон 2017-03-28 21:16
Добрий вечір, дякую наперед вам
Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2017-04-01 15:55
Антон!
Дайте відповіді на питання і напишіть детально чим уже лікувалися???