Пляма на легені

Спрашивает: наталя
Пол: Мужской
Возраст: 30 лет
Здравствуйте, підкажіть будь-ласка у брата на правій легені з низу знайшли пляму, спочатку поставили діагноз пневмонія після 10 днів прийому антибіотиків нерультату немає, пляма незмінилася, рентгенолог говорить що вона нетипова так як знаходиться з краю легені, аналізи в нормі, температура тримається 37.2-37.8 на вечір. що це можи бути?
Категория: Пульмонолог
Добавлен: 23 февраля 2018 года

3 ответа

Кудря Елена Александровна
пульмонолог 2018-02-23 17:26
Здравствуйте, Наталя! Надо сделать КТ легких.
Наталя 2018-02-23 20:07
Добре дякую а акий може бути діагноз, що це може бути?
Кудря Елена Александровна
пульмонолог 2018-02-23 21:05
Як доброякісна. Так і злоякісна пухлини, лямбліоз, туберкульоз або наслідки пневмоніі.