Після лучотерапії болять кості

Спрашивает: лариса
Пол: Женский
Возраст: 50 лет
Доброго Дня.9 років назат був рак груді, проходила хіміотерапію, операцію, удалили частину груді потім лучотерапію. Після лучотерапії болять кості по сьогодніший день. З чим то може бути звязано? 4 роки принімала аромазин. Підскажіть будь-ласка шо можна зробити?!
Категория: Онколог
Добавлен: 1 октября 2016 года

1 ответ

Ли Алексей Александрович
онколог 2016-10-01 12:01
Вітаю! Зазвичай хворобливість в кістках пов'язана з метастазами до кістки скелета. Якщо вас не направляли на сцинтиграфію кістяка, то саме час це зробити. Так само попросіть лікаря, щоб перевірив рівень кальцію, вітаміну Д і калію, так як болі можуть бути через нестачу даних елементів в крові, а так же вікових, остеолитических зміни в кістках, при яких призначаються препарати кальцію.