Підшкірні прищики

Спрашивает: Сергій
Пол: Мужской
Возраст: 16 лет
Хронические заболевания: хронічний тонзіліт
Здравствуйте, приблизно 2-3 роки томі з*явилиця ці прищі. член має не естетичний вигляд і це мене бентежить. Больових відчуттів не має. якщо видавити прищ виходить міла маса схожа на крем. Порадьте що робити і чи це дуже страшно. До кого звертатися за допомогою? Зарання дякую
Категория: Венеролог
Добавлен: 3 марта 2016 года

1 ответ

Урванцева Юлия Олеговна
венеролог 2016-03-22 16:12
Здравствуйте, это себорейные кисты, во время переходного возраста сальные железы становятся активными, поэтому появляются такие высыпания. Это вариант нормы и лечения не требует.