Підозра на захворювання, що передається статевим шляхом

Спрашивает: Анна
Пол: Женский
Возраст: 39 лет
Хронические заболевания: Тромбоцитопенія після онкології, що була у 20 років(тимома).
Вітаю, У мене в понеділок стався незахищений статевий контакт, близько місяця тому теж, з тим самим партнером. Інших партнерів не було близько двох років. Вчора(п'ятниця) з'явився болісний червоний прищ на малій статевій губі, діаметром 5 мм, з білою точкою на верхівці. У день появи прища була слабкість, нудота, запаморочення. Чи може це бути сифіліс, чи щось інше? Практично відразу, без інкубаційного періоду може вискочити шанкр? У мене не найкращий імунітет після перенесеної в 20 років онкології, подальшої тромбоцитопенії, та емболізації міоми матки 17.06.24. Скажіть, будь ласка, до якого лікаря з цим питанням записуватись, чи достатньо аптечного тесту (знайшла, продаються касетні, куди самому капати кров із пальця потрібно), чи здати кров в Синево? Чи покаже результат зараз, доки не зник прищ (шанкр?), чи потрібно почекати якийсь час? Дуже чекаю на відповідь, дякую Вам
Категория: Венеролог
Добавлен: 8 сентября 2024 года

1 ответ

Калпахчьян Гарник Петрович
венеролог 2024-09-16 12:15
Доброго дня. Вам необхідно звернулися до лікаря очно и пройти специфічне обстеження. Також необходим огляд ваших висипів.