Піднімається температура з 21 год. 37.3-38.8

Спрашивает: Микола
Пол: Мужской
Возраст: 6 лет
Здравствуйте,07.09.17 дитина скаржилась на головний біль і біль у животі провірили температуру 38.7 збивали температуру (німесіл) 08.09.17 в лікарні взяли кров з палця і сечу по результату одні лікарі сказали що проблема з нирками а інші що проблема з сечовим міхуром 08.09.17 поступили до лікарні прокололи цефтріаксон 2 рази і дімедрол з аналгіном 09.09.17 виписали з лікарні так як ні один із діагнозів для нмх не підтвердився по ознакам симптомів. після виписки з лікарні кожного вечора піднімається температура 37.1-38.8 збиваємо температуру (німесіл). після 38
1. Які аналізи здавати? Де здавати?
2. Порадьте найкращих спеціалістів в Івано-Франківській або Закарпатській обл.
Категория: Педиатр

1 ответ

Шиш Елена Борисовна
педиатр 2017-09-15 16:06
Добрый день.
Вам необходимо сдать общий анализ крови и общий анализ мочи для начала, а также сделать узи почек и мочевого пузыря.
Специалистов не подскажу - ищите по месту.
Всего доброго.