Підгострий лівобічний аднексит

Спрашивает: Наталия
Пол: Женский
Возраст: 26 лет
Вітаю! Під час проведення вагінального УЗД було виявлено домінуючий фулікул розміром 34х15мм у лівому яєчнику, і поставлений діагноз, підгострий лівобічний аднексит.
Скажіть, будь-ласка, на скільки це серйозно, чи виліковна ця проблема повністю? Як вплине у майбутньому на спробу завагітніти?
Дякую!
Теги: підгострий аднексит, підгострий аднексид
Категория: Гинеколог
Добавлен: 18 апреля 2014 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2014-04-18 21:37
Доброго вечора! Не бачу причин виставляти такий діагноз, адже не бачу УЗД. Прикріпляйте бланк-фото або скан до питання-подивлюся