ПЕРЕСИХАЄ У ГОРЛІ І НОСІ

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Хронические заболевания: НЕМАЄ
В МЕНЕ ВЖЕ ТРИ МІСЯЦІ ПОСПІЛЬ ПЕРЕСИХАЄ У ГОРЛІ(ПЕРІОДИЧНО ВИНИКАЄ ЗУД). У НОСІ СОПЛІ СТАЛИ ТЯГУЧІ І БІЛОГО КОЛЬОРУ ТА УТВОРЮЮТЬСЯ КІРОЧКИ ЧЕРЕЗ ЩО МЕНІ ВАШКО ДИХАТИ. ЩО ЦЕ МОЖЕ БУТИ ПІДСКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА.
зАЗДАЛЕГІДЬ ВДЯЧНА ВАМ!
Теги: пересихає в носі, пересихає в горлі, чому пересихає у носі
Категория: Лор
Добавлен: 7 августа 2013 года

1 ответ

Здравствуйте! Вам необходимо осмотреться ЛОР врачом. Ваша проблема может быть связана с аллергией. Но более точно можно сказать только после осмотра. На данный момент промывайте нос минеральной водой или растворами аптечного производства Аква Марис, ДОлфин, Маример, Хьюмер и т. Д.
P. S. Будьте здоровы!