Перелом медіального міжвиросткового горба

Спрашивает: світлана
Пол: Женский
Возраст: 26 лет
Хронические заболевания: НЕМА
Добрий день. У мене перелом медіального міжвиросткового горба скільки при такій травмі потрібно бути у гіпсі? і коли можна ставати на ногу? і скажіть мені порадили їсти шкарлупу (яєчну) чи поможуть такі процедури скоріше зняти гіпс та ходити? Дякую.
Добавлен: 31 марта 2014 года

2 ответа

Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2014-03-31 14:16
Хотілося б мати вихідні дані Вашого обстеження для оцінки ситуації, так як діагноз до кінця не зрозумілий для мене
Рекомендую результати обстеження виложити на файлообмінник та вказати в переписці посилання
Гужевский Игорь Витальевич
ортопед-травматолог 2014-03-31 15:22
Для правильных ответов на Ваши вопросы нужно, как минимум, своими глазами увидеть рентгенограммы сустава. Согласовать со мной день и время консультации можно по тел 067 408 21 27.