Ожог Ноги в низу коло пальців

Спрашивает: Наталя
Пол: Женский
Возраст: 22роки
Хронические заболевания: ВСД
Здравствуйте, Я опеклася в суботу і умне на нозі коло пальців є пухерці і вони є валиких розмірів, бульюашки є жовтоватого коліру булоб добре як щоб виб моглиб мені допомогти я буду чкати на результат нперед дуже вам дякую.
Добавлен: 26 апреля 2018 года

1 ответ

Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2018-04-30 10:19
Заочно в таких випадках можу тільки рекомендувати огляд хірурга для оцінки критичності опіку та необхідності медичної допомоги