Органічний афективний розлад, змішана фаза

Спрашивает: Роман
Пол: Мужской
Возраст: 32 года
Доброго дня. Мій родич вчинив злочин. У процесі слідства його було поміщено до психіатричної лікарні для проведення стаціонарної судово-психіатричної експертизи, після проведення якої лікарська комісія дійшла до висновку, що він страждає хронічним психічним захворюванням у вигляді органічного афективного розладу, змішана фаза, за своїм станом не може усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними, потребує примусових заходів медичного характеру до виходу з хворобливого стану у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу зі звичайним наглядом. Питання осудності буде вирішено після проведення лікування та виходу із хворобливого стану. Лікарі детально мені нічого не пояснили з приводу вищевказаного висновку. На даний момент він знаходиться у психіатричному закладі, куди його помістив суд для проведення примусових заходів медичного характеру. Питання до Вас таке: яким саме конкретно психічним захворюванням страждає мій родич? Чи виліковна наявна у нього психічна хвороба? Чи буде він осудний після проведення лікування або може бути визнаний осудним (з врахуванням наявного у нього психічного захворювання), і чому комісія чітко не написала про його неосудність, при цьому зазначила, що він не можу усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними??? Заздалегідь вдячний за відповідь.
Категория: Психиатр
Добавлен: 6 января 2014 года

1 ответ

Берман Дороти Вячеславовна
психиатр 2015-05-12 00:30
Доброго дня, Роман.
Органічне розлад говорить за пошкодження головного мозку у вигляді різних причин: травм, інфекцій, судинних порушень та інших. Афективний характер хвороби вказує на порушення емоційної сфери людини, нестійкий фон настрій, гнівливість або підвищену чутливість і плаксивість. Дане захворювання відноситься до необоротного ураження центральної нервової системи і має хронічний перебіг. Одужання не буде, але відкоригувати поведінку і стабілізувати настрій можливо. Щодо осудності ми нічого сказати не можемо так як не бачимо безпосередньо хворого і не можемо зробити такий прогноз.